Savage Gear Vlasec Regenerator Mono 30m

Regenerator je velmi jemný a prakticky neviditelný monofilní vlasec vyrobený z velice pevného a odolného co-polymeru. Regenerator je velmi jemný a... více informací »
Savage Gear Vlasec Regenerator Mono 30m
Značka: Savage Gear
179 Kč
Více informací
Regenerator je velmi jemný a prakticky neviditelný monofilní vlasec vyrobený z velice pevného a odolného co-polymeru. Regenerator je velmi jemný a...

Regenerator je velmi jemný a prakticky neviditelný monofilní vlasec vyrobený z velice pevného a odolného co-polymeru.

Regenerator je velmi jemný a prakticky neviditelný monofilní vlasec vyrobený z velice pevného a odolného co-polymeru. Je odolný proti oděru, ale i proti UV záření a proti chemickým vlivům. Nenasákavost a jemnost zajistí perfektní prezentaci Vaší nástrahy ve vodě. Vlasec je velmi odolný proti přetržení a předření – třeba i u štičích zubů! To z něj v kombinaci s neuvěřitelnou nosností v uzlu a pružností dělá perfektní vlasec pro lov zubatých dravců.

  • Prakticky neviditelný
  • Vysoká nosnost v uzlu
  • Neuvěřitelná odolnost proti oděru
  • Díky své pružnosti skvěle absorbuje prudké výpady
0,50mm 32lbs/14,5kg
0,60mm 43.5lbs/20kg
0,70mm 57lbs/26kg
0,81mm 73lbs/33kg
0,90mm 90lbs/41kg
1,05mm 114lbs/52kg
1,17mm 141lbs/64kg
1,28mm 167lbs/76kg

Tento designový produkt Savage Gear Vlasec Regenerator Mono 30m máte možnost sehnat nyní na našem webu ve známé sekci vlasce! Připravili jsme ještě podobné zboží z naší kategorie za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Savage Gear. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Savage Gear dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Hodně žádaný produkt Savage Gear Vlasec Regenerator Mono 30m - 0,40mm od společnosti s předním postavením na trhu Savage Gear pohodlně seženete právě nyní za báječnou cenu! Nyní získáte od 179 Kč.