Savage Gear Pouzdro na pruty Twin

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své... více informací »
Savage Gear Pouzdro na
Značka: Savage Gear
1 399 Kč
Více informací
Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své...

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své připravené pruty vzít přímo k vodě.

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své připravené pruty vzít přímo k vodě. Do pouzdra perfektně pasují dva sestavené pruty (jak s navijáky, tak s multiplikátory), které od sebe odděluje a chrání vnitřní polstrovaná přepážka.

  • Vnitřní polstrovaná přepážka pro ochranu prutů
  • Snadno pojme dva sestavené pruty
  • Robustní zipy
  • Odnímatelný ramenní popruh
  • K dispozici ve třech velikostech pro různé délky prutů

Velmi žádaný produkt Savage Gear Pouzdro na pruty Twin je k získání bezprostředně na webu v kategorii pouzdra na pruty! Prozkoumejte ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Savage Gear představuje velmi kvalitní výrobky

Kvalitní a levný výrobek Savage Gear Pouzdro na pruty Twin Rodbag 8'6" 140cm 2rods od přední značky Savage Gear snadno můžete najít zrovna za rozumné peníze. Akční ceny od 1 399 Kč.