Savage Gear Pouzdro na

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své... více informací »
Savage Gear Pouzdro na pruty Twin Rodbag 9'6"
Značka: Savage Gear
1 499 Kč
Více informací
Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své...

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své připravené pruty vzít přímo k vodě.

Věnujte méně času sestavování prutů a více času rybaření s tímto praktickým pouzdrem na dva pruty, které je navrženo tak, abyste mohli své připravené pruty vzít přímo k vodě. Do pouzdra perfektně pasují dva sestavené pruty (jak s navijáky, tak s multiplikátory), které od sebe odděluje a chrání vnitřní polstrovaná přepážka.

  • Vnitřní polstrovaná přepážka pro ochranu prutů
  • Snadno pojme dva sestavené pruty
  • Robustní zipy
  • Odnímatelný ramenní popruh
  • K dispozici ve třech velikostech pro různé délky prutů

Tento velmi žádaný produkt máte možnost sehnat v pohodě na stránkách v populární sekci pouzdra na pruty. Připravili jsme oblíbené produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Žádaný výrobek Savage Gear Pouzdro na pruty Twin Rodbag 9'6" 150cm 2rods od společnosti s úžasnou pověstí Savage Gear lze nakoupit právě za výhodné peníze! Ceny od 1 499 Kč.