Savage Gear Imitace Žáby 3D Pop Frog Black Frog

Žáby s dutým tělem, realistickým tvarem, skvělými detaily a odolnýma silikonovýma nohama, které vypadají jako živé. Žáby s dutým tělem,... více informací »
Savage Gear Imitace Žáby 3D Pop Frog Black Frog
Značka: Savage Gear
229 Kč
Více informací
Žáby s dutým tělem, realistickým tvarem, skvělými detaily a odolnýma silikonovýma nohama, které vypadají jako živé. Žáby s dutým tělem,...

Žáby s dutým tělem, realistickým tvarem, skvělými detaily a odolnýma silikonovýma nohama, které vypadají jako živé.

Žáby s dutým tělem, realistickým tvarem, skvělými detaily a odolnýma silikonovýma nohama, které vypadají jako živé.

K dispozici jsou 2 verze – Walk Frog, která se při stahování mihotavě pohybuje po hladině, a Pop Frog, která při zatáhnutí vytváří hluboké žbluňkavé zvuky. Obě verze jsou vybaveny ultra ostrými dvojháčky s možností připevnění přídavného jednoháčku. Vynikající nástraha na okouny a štiky!

  • 3D skenované detaily
  • Skvělá atraktivní akce
  • Měkké zmáčknutelné PVC tělo s odolnými silikonovými nohami
  • Ultra ostré dvojháčky
  • Možnost připevnění přídavného jednoháčku

Unikátní produkt Savage Gear Imitace Žáby 3D Pop Frog Black najdete právě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice imitace! Nyní si můžete pořídit podobné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Savage Gear. Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Savage Gear má skvělý sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a velmi žádaný kus Savage Gear Imitace Žáby 3D Pop Frog Black Frog - 5,5cm 14g od známé značky Savage Gear lze pořídit v naší internetové nabídce se slevou! Výhodně za cenu 229 Kč.