Savage Gear Gumová nástraha Roach

Perfektní imitace plotice! V návaznosti na velmi úspěšnou linii Thru Roach jsme vytvořili celou škálu mladých plotic pro mnoho druhů predátorských... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Roach Paddle Tail Firetiger -
Značka: Savage Gear
19 Kč
Více informací
Perfektní imitace plotice! V návaznosti na velmi úspěšnou linii Thru Roach jsme vytvořili celou škálu mladých plotic pro mnoho druhů predátorských...

Perfektní imitace plotice! V návaznosti na velmi úspěšnou linii Thru Roach jsme vytvořili celou škálu mladých plotic pro mnoho druhů predátorských ryb, které loví tuto rybu po celý rok.

Perfektní imitace plotice! V návaznosti na velmi úspěšnou linii Thru Roach jsme vytvořili celou škálu mladých plotic pro mnoho druhů predátorských ryb, které loví tuto rybu po celý rok. Menší velikost návnady plotice, jsou velmi univerzální a mohou být použity pro mnoho různých použití a druhy dravých ryb! LB Roach pádlový ocas má perfektní profil baitfish. Design s otevřeným otvorem umožňuje dokonalé uchycení na hlavici pro perfektní prezentaci!

  • 3D detaily 
  • Otevřený úchyt s úchytným designem
  • Měkké oči

Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat nyní tu na stránkách v kategorii gumové ryby, twistery. Podívejte se na skvělé výrobky z této kategorie za super ceny! Populární výrobce Savage Gear svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment.

Unikátní a oblíbený výrobek Savage Gear Gumová nástraha Roach Paddle Tail Firetiger - 10cm s pečetí kvality od značky Savage Gear snadno najdete tady a teď za parádní cenu. Pouze nyní za 19 Kč.