Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Perch – 10,5cm

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail
Značka: Savage Gear
39 Kč
Více informací
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku


Tento velmi oblíbený výrobek jde pořídit právě nyní tu na stránkách v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce Savage Gear. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Perch - 10,5cm 12g od dodavatele kvalitních produktů Savage Gear lze sehnat momentálně trvale výhodně. Cena již od 39 Kč.