Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger - 10
Značka: Savage Gear
39 Kč
Více informací
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku


Tento zlevněný produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger dostanete teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Tento velmi žádaný produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger - 10,5cm 12g od značky s dobrým jménem Savage Gear pohodlně pořídíte na našich stránkách teď extra se slevou. Nyní nakoupíte za 39 Kč.