Savage Gear Gumová nástraha

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha
Značka: Savage Gear
39 Kč
Více informací
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku


Velmi oblíbený produkt je k získání teď tady na našem webu v populární kategorii gumové ryby, twistery. Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Věhlasný dodavatel Savage Gear vám může poskytnout top výrobky Přesvědčte se sami! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další zboží značky Savage Gear. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach - 10,5cm 12g s osvědčenou značkou Savage Gear dostanete právě teď v nabídce ve výhodné akci! Nabídka již od 39 Kč.