Savage Gear Gumová Nástraha 4D

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha
Značka: Savage Gear
175 Kč
Více informací
Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla...

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl testován a vyladěn na dokonalost. Vůně dodává extra kouzlo, což dělá rozdíl v obtížných podmínkách. 4D Herring Shad nabízí několik pokroků. Mírně silnější přední část s hákovým kanálem zlepšuje nasazení upínací hlavy a je vhodná pro držení spirál.

Měkké oči nemohou spadnout a jsme integrovali ocasní štěrbinu pro chrastítka. Stylový sleďový profil s jeho smrtícím bokem činí tuto neuvěřitelnou návnadu ještě účinnější spolu s fotochromním procesem kůže a novou vůní!

Tento exkluzivní produkt Savage Gear Gumová Nástraha jde koupit prostě u nás v populární sekci gumové ryby, twistery! Připravili jsme parádní produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další zboží od značky Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Savage Gear svým zákazníkům dodává špičkové zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento levný výrobek Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Perch - 16cm 28g od dodavatele kvalitních produktů Savage Gear lze sehnat zde nyní za rozumné peníze! Akční cena od 175 Kč.