Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha
Značka: Savage Gear
110 Kč
Více informací
Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla...

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl testován a vyladěn na dokonalost. Vůně dodává extra kouzlo, což dělá rozdíl v obtížných podmínkách. 4D Herring Shad nabízí několik pokroků. Mírně silnější přední část s hákovým kanálem zlepšuje nasazení upínací hlavy a je vhodná pro držení spirál.

Měkké oči nemohou spadnout a jsme integrovali ocasní štěrbinu pro chrastítka. Stylový sleďový profil s jeho smrtícím bokem činí tuto neuvěřitelnou návnadu ještě účinnější spolu s fotochromním procesem kůže a novou vůní!

Tento diskontní kus Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad můžete pořídit bez obtíží tu na našich stránkách v populární rubrice gumové ryby, twistery. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této známé sekce za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od výrobce Savage Gear. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Firetiger - 16cm 28g od značky se zárukou kvality Savage Gear lze nakoupit nyní až neuvěřitelně levně! K sehnání zrovna v akci za 110 Kč.