Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Pike

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Pike -
Značka: Savage Gear
80 Kč
Více informací
Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla...

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl testován a vyladěn na dokonalost. Vůně dodává extra kouzlo, což dělá rozdíl v obtížných podmínkách. 4D Herring Shad nabízí několik pokroků. Mírně silnější přední část s hákovým kanálem zlepšuje nasazení upínací hlavy a je vhodná pro držení spirál.

Měkké oči nemohou spadnout a jsme integrovali ocasní štěrbinu pro chrastítka. Stylový sleďový profil s jeho smrtícím bokem činí tuto neuvěřitelnou návnadu ještě účinnější spolu s fotochromním procesem kůže a novou vůní!

Oblíbený a akční produkt jde sehnat právě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii gumové ryby, twistery! Mrkněte na další kousky z naší sekce v bezva akci. U nás nabízíme více, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný výrobek Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Pike - 16cm 28g s pečetí kvality od značky Savage Gear máte možnost najít právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Akční cena 80 Kč.