Savage Gear Gumová nástraha

Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného živého jedince.  Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha LB Roach swim & jerk Goldfish - 10cm
Značka: Savage Gear
27 Kč
Více informací
Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného živého jedince.  Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného...

Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného živého jedince. 

Vynikající imitace plotice založená na skenování skutečného živého jedince. V návaznosti na velmi úspěšnou nástrahu Line Thru Roach jsme vytvořili kompletní řadu malých plotic pro lov mnoha druhů dravců, kteří tuto kořist loví po celý rok. Jedná se o velmi univerzální a efektivní nástrahu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Savage Gear Gumová nástraha lze pořídit bezprostředně tu ve známé kategorii gumové ryby, twistery. Mrkněte na zcela nové kousky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Savage Gear. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Savage Gear Gumová nástraha LB Roach swim & jerk Goldfish - 10cm 10g značky Savage Gear k dostání v naší aktuální nabídce v akci. Výhodně za cenu 27 Kč.