Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail YR Fluo – 10.5cm

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha
Značka: Savage Gear
25 Kč
Více informací
Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních...

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. 

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. Zavalité tělo výborně sedí na všech typech jigových hlaviček. Skvělý T-ocas se pohybuje i při malých rychlostech a jeho jemný materiál dělá nástrahu velmi živou ve vodě. Jedná se o velmi univerzální a efektivní nástrahu pro lov ve sladkých i slaných vodách, která přelstí jakéhokoliv dravce. Smrtelná zejména na štiky, okouny a candáty.


Tento kvalitní a levný výrobek je dostupný rovněž na webu zařazený v kategorii gumové ryby, twistery. Nyní můžete najít ostatní výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail YR Fluo - 10.5cm 11g od značky s tradicí a dobrou pověstí Savage Gear pohodlně seženete bezpečně online za výhodnou cenu! Ceny již od 25 Kč.