Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo Green Silver - 10.5cm
Značka: Savage Gear
25 Kč
Více informací
Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních...

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. 

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. Zavalité tělo výborně sedí na všech typech jigových hlaviček. Skvělý T-ocas se pohybuje i při malých rychlostech a jeho jemný materiál dělá nástrahu velmi živou ve vodě. Jedná se o velmi univerzální a efektivní nástrahu pro lov ve sladkých i slaných vodách, která přelstí jakéhokoliv dravce. Smrtelná zejména na štiky, okouny a candáty.

Tento velmi žádaný produkt máte možnost dostat lehce tu na webu v populární kategorii gumové ryby, twistery. Nyní najdete nové produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Značka Savage Gear vyrábí prvotřídní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento diskontní produkt Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo Green Silver - 10.5cm 11g od dodavatele zboží Savage Gear snadno seženete právě zde za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 25 Kč.