Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Tyto gumové nástrahy... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Green Pearl Silver
Značka: Savage Gear
25 Kč
Více informací
Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Tyto gumové nástrahy...

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby.

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby.

Jsou skvělé při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, stejně jako při klasickém jigování s těžšími hlavičkami a při vertikální přívlači. Díky po měrně obéznímu tělu se dobře připevňují ke všem typům jigových hlaviček. Ocas T-tail se lákavě pohybuje i při pomalém vedení a měkký gumový materiál dává nástraze neskutečně živou akci. Tato imitace rybky chytí jakéhokoliv dravce ve sladké i slané vodě.

Exkluzivní produkt Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak jde získat pohodlně tady na stránkách v populární kategorii gumové ryby, twistery! Najděte si akční výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný kus Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Green Pearl Silver - 10cm 8g od oblíbené značky Savage Gear můžete sehnat momentálně na našich stránkách za výborné peníze. Právě lze objednat jen za 25 Kč.