Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Roach – 10cm

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Tyto gumové nástrahy... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Roach - 10cm
Značka: Savage Gear
25 Kč
Více informací
Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Tyto gumové nástrahy...

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby.

Tyto gumové nástrahy mají skvělou kolébavou a pulzující akci. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby.

Jsou skvělé při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, stejně jako při klasickém jigování s těžšími hlavičkami a při vertikální přívlači. Díky po měrně obéznímu tělu se dobře připevňují ke všem typům jigových hlaviček. Ocas T-tail se lákavě pohybuje i při pomalém vedení a měkký gumový materiál dává nástraze neskutečně živou akci. Tato imitace rybky chytí jakéhokoliv dravce ve sladké i slané vodě.


Zcela unikátní produkt Savage Gear Gumová nástraha 3D máte možnost pořídit právě tady a teď na našich stránkách v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci ve slevě! Známá značka Savage Gear pro své zákazníky nabízí top výrobky Přesvědčte se sami! To však není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další zboží od značky Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Roach - 10cm 8g od výrobce Savage Gear snadno získáte momentálně na webu za extra cenu! Teď v akci 25 Kč.