RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo... více informací »
RidgeMonkey Závěska Connexion Uni
Značka: Ridgemonkey
229 Kč
Více informací
Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo...

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. 

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. Může být použita s obratlíkem Flexi Ring velikosti 8, klasickým obratlíkem i rychlovýměnným obratlíkem. Volba je na vás.

Specifikace:

  • Unikátní duální způsob zavěšení olova
  • Málo viditelný povrch
  • Není třeba žádná zajišťovací gumička
  • Dostupná v barvách: Silt Black / Camo Green / Camo Brown

Neodolatelný produkt RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip najdete bezstarostně tu ve známé rubrice závěsky, převleky! Máme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Ridgemonkey pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží. Vždyť to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží od značky Ridgemonkey. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks - Camo Brown od kvalitní značky Ridgemonkey k dostání právě za parádní cenu! Akční cena od 229 Kč.