RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo... více informací »
RidgeMonkey Závěska Connexion Uni
Značka: Ridgemonkey
229 Kč
Více informací
Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo...

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. 

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. Může být použita s obratlíkem Flexi Ring velikosti 8, klasickým obratlíkem i rychlovýměnným obratlíkem. Volba je na vás.

Specifikace:

  • Unikátní duální způsob zavěšení olova
  • Málo viditelný povrch
  • Není třeba žádná zajišťovací gumička
  • Dostupná v barvách: Silt Black / Camo Green / Camo Brown


Tento nejprodávanější produkt je k dispozici přímo na našich stránkách v sekci závěsky, převleky! Vyberte si vyjímečné produkty z této oblíbené sekce jednoduše online.

Tento akční a ve slevě kus RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks - Camo Brown od kvalitní značky Ridgemonkey k dostání právě za parádní cenu! Akční cena od 229 Kč.