RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 35lb 20m

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální... více informací »
RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff
Značka: Ridgemonkey
479 Kč
Více informací
Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální...

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální volbou pro daleké nahazování vzplývavých nebo plovoucích nástrah, kdy naprosto spolehlivě zabrání zamotání vaší montáže. Jedná se o naprosto fantastický materiál, který je extrémně verzatilní.

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální volbou pro daleké nahazování vzplývavých nebo plovoucích nástrah, kdy naprosto spolehlivě zabrání zamotání vaší montáže. Jedná se o naprosto fantastický materiál, který je extrémně verzatilní. Je perfektní volbou pro výrobu kombinovaných montáží. Tato šňůrka vás díky svému pevnému potahu podrží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Když máte návazec hotový, stačí ji pouze nahřát nad parou, čímž ho krásně vyrovnáte. Naprosto skvělý výrobek!

Vlastnosti produktu:
  • Barevné varianty : Weed Green (zelená) / Organic Brown (hnědá) / Camo (kamufláž)
  • ve 25lb & 35lb provedení
  • Návin : 20m

Akční výrobek RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 35lb 20m je k sehnání bezprostředně tady na našem webu umístěný v sekci návazcové šňůry! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Tento vyjímečný výrobce Ridgemonkey má v nabídce kvalitní zboží. Podívejte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další prověřené produkty značky Ridgemonkey. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 35lb 20m - Camo od značky s tradicí a dobrou pověstí Ridgemonkey můžete koupit právě teď za parádní cenu. V současnosti za 479 Kč.