RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 25lb 20m –

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální... více informací »
RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff
Značka: Ridgemonkey
479 Kč
Více informací
Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální...

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální volbou pro daleké nahazování vzplývavých nebo plovoucích nástrah, kdy naprosto spolehlivě zabrání zamotání vaší montáže. Jedná se o naprosto fantastický materiál, který je extrémně verzatilní.

Pletená šňůrka s vysoce tuhou stahovací vrstvou. Vyznačuje se naprosto špičkovými vlastnostmi! Díky svému velmi pevnému potahu bude ideální volbou pro daleké nahazování vzplývavých nebo plovoucích nástrah, kdy naprosto spolehlivě zabrání zamotání vaší montáže. Jedná se o naprosto fantastický materiál, který je extrémně verzatilní. Je perfektní volbou pro výrobu kombinovaných montáží. Tato šňůrka vás díky svému pevnému potahu podrží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Když máte návazec hotový, stačí ji pouze nahřát nad parou, čímž ho krásně vyrovnáte. Naprosto skvělý výrobek!

Vlastnosti produktu:
  • Barevné varianty : Weed Green (zelená) / Organic Brown (hnědá) / Camo (kamufláž)
  • ve 25lb & 35lb provedení
  • Návin : 20m

Ve slevě produkt RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 25lb 20m – můžete nakoupit zrovna tady na stránkách zařazený v kategorii návazcové šňůry. Připravili jsme další produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Velmi prodávaný produkt RidgeMonkey Šnůra RM-Tec Stiff Coated Hooklink 25lb 20m - Camo od top výrobce Ridgemonkey snadno najdete v naší online nabídce za akční cenu! Pouze nyní za 479 Kč.