RidgeMonkey Převleky RM-Tec Anti Tangle Sleeves 45mm 25ks

Středně tuhé duté a průsvitné převleky, které pomohou pozvolna odtlačit návazec od olova při náhozu i po dopadu na dno, což zaručí perfektní... více informací »
RidgeMonkey Převleky RM-Tec Anti Tangle Sleeves
Značka: Ridgemonkey
159 Kč
Více informací
Středně tuhé duté a průsvitné převleky, které pomohou pozvolna odtlačit návazec od olova při náhozu i po dopadu na dno, což zaručí perfektní...

Středně tuhé duté a průsvitné převleky, které pomohou pozvolna odtlačit návazec od olova při náhozu i po dopadu na dno, což zaručí perfektní prezentaci nástrahy

Středně tuhé duté a průsvitné převleky, které pomohou pozvolna odtlačit návazec od olova při náhozu i po dopadu na dno, což zaručí perfektní prezentaci nástrahy. Pasuje na jakýkoli standardní obratlík vel.8.

  • 25 převleků v balení

Tento žádaný produkt RidgeMonkey Převleky RM-Tec Anti získáte prostě tady na našem webu v populární rubrice závěsky, převleky. Pořiďte si parádní výrobky z naší sekce za akční cenu. V očích zákazníků populární značka Ridgemonkey dlouhodobě prodává skvělý sortiment.

Tento akční výrobek RidgeMonkey Převleky RM-Tec Anti Tangle Sleeves 45mm 25ks - Hnědý od značky s tradicí a dobrou pověstí Ridgemonkey máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za super peníze! Akční cena od 159 Kč.