RidgeMonkey Multi Tool

Multifunkční pomocník, který v sobě spojuje hned pět nástrojů pro vázání návazců a nesmí tak chybět ve výbavě žádného kapraře.... více informací »
RidgeMonkey Multi Tool
Značka: Ridgemonkey
299 Kč
Více informací
Multifunkční pomocník, který v sobě spojuje hned pět nástrojů pro vázání návazců a nesmí tak chybět ve výbavě žádného kapraře....

Multifunkční pomocník, který v sobě spojuje hned pět nástrojů pro vázání návazců a nesmí tak chybět ve výbavě žádného kapraře.

Multifunkční pomocník, který v sobě spojuje hned pět nástrojů pro vázání návazců a nesmí tak chybět ve výbavě žádného kapraře. V praktickém kruhovém designu najdete stahovač na potažené šňůrky, očko na pevné dotažení uzlů, hák na pevné utažení obratlíků a kroužků, bodec pro vytvoření perfektního „D“ v Chod návazci a stupňovitý bodec pro vytvoření dokonalých smyček.

Specifikace:
  • Pět nepostradatelných nástrojů v jednom
  • Držadlo ze svítícího Nite-Glo materiálu
  • Ergonomický tvar

Tento skvělý kousek je k získání mimo jiné na stránkách ve známé rubrice doplňky na výrobu monzáže. Nyní pořídíte vyjímečné kousky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, mrkněte také na další prověřené zboží od značky Ridgemonkey. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě kus RidgeMonkey Multi Tool od značky se zárukou kvality Ridgemonkey k dostání na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 299 Kč.