RidgeMonkey Jehla Splicing Needle

Splicing Needle Splicing Needle neboli spojovací jehla, velmi jemná jehla, která je vhodná pro použití při spojování vodičů s návazcovými... více informací »
RidgeMonkey Jehla Splicing Needle
Značka: Ridgemonkey
129 Kč
Více informací
Splicing Needle Splicing Needle neboli spojovací jehla, velmi jemná jehla, která je vhodná pro použití při spojování vodičů s návazcovými...

Splicing Needle Splicing Needle neboli spojovací jehla, velmi jemná jehla, která je vhodná pro použití při spojování vodičů s návazcovými materiály. 

Splicing Needle Splicing Needle neboli spojovací jehla, velmi jemná jehla, která je vhodná pro použití při spojování vodičů s návazcovými materiály. Velmi dobře se také hodí pro navlékaní malých a měkkých nástrah na vlas, jako je kukuřice, 10mm boilies nebo měkké peletky. Obsahuje ve tmě svítící Nite Glo držadlo se žlutými vložkami.

Tento exkluzivní produkt můžete najít právě teď tady na stránkách ve známé sekci jehly! Podívejte se na kvalitní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Exkluzivní kus RidgeMonkey Jehla Splicing Needle od naší známé značky Ridgemonkey jednoduše můžete najít zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní můžete mít za 129 Kč.