RidgeMonkey Hrnek se sadou ThermoMug

Je to hrnek ThermoMug, ale ne tak, jak ho znáte. Originální ThermoMug je nyní o mnoho lepší, protože jsme ho předělali na kompletní sestavu pro... více informací »
RidgeMonkey Hrnek se sadou
Značka: Ridgemonkey
709 Kč
Více informací
Je to hrnek ThermoMug, ale ne tak, jak ho znáte. Originální ThermoMug je nyní o mnoho lepší, protože jsme ho předělali na kompletní sestavu pro...

Je to hrnek ThermoMug, ale ne tak, jak ho znáte. Originální ThermoMug je nyní o mnoho lepší, protože jsme ho předělali na kompletní sestavu pro vaření. 

Je to hrnek ThermoMug, ale ne tak, jak ho znáte. Originální ThermoMug je nyní o mnoho lepší, protože jsme ho předělali na kompletní sestavu pro vaření.

Sestava obsahuje 3 vodotěsné nádoby, které perfektně padnou do ThermoMugu a vejde se do nich třeba káva, cukr nebo čaj. Set je tak ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit místo a nechtějí sebou vozit velká balení ingrediencí potřebných k vaření.

K dispozici ve dvou barevných variantách – šedé (Gunmetal Grey) a zelené (Gunmetal Green).

Specifikace:
  • Vodotěsné víčko
  • Příjemný skvěle padnoucí design
  • Dvojitá izolace hrnku
  • Robustní polypropylenová konstrukce
  • Čtvercový tvar pro snadné skladování
  • Objem: 400ml


Super produkt máte možnost sehnat zrovna tady u nás v populární rubrice hrnky. Získejte akční kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.

Velmi prodávaný produkt RidgeMonkey Hrnek se sadou ThermoMug DLX Brew Set Green od skvělé značky Ridgemonkey dostanete u nás za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 709 Kč.