RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer

RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer slouží k snadnému navazování pop-up nástrah. Je to jednoduché - přiložte k sobě jeho dvě části, které se... více informací »
RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer
Značka: Ridgemonkey
331 Kč
Více informací
RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer slouží k snadnému navazování pop-up nástrah. Je to jednoduché - přiložte k sobě jeho dvě části, které se...

RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer slouží k snadnému navazování pop-up nástrah. Je to jednoduché – přiložte k sobě jeho dvě části, které se spojí díky magnetu, vložíte nástrahu a pak už jen kolem ní uvážete šňůrku, přesně uprostřed.

RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer slouží k snadnému navazování pop-up nástrah. Je to jednoduché – přiložte k sobě jeho dvě části, které se spojí díky magnetu, vložíte nástrahu a pak už jen kolem ní uvážete šňůrku, přesně uprostřed. Úžasný malý pomocník, který vám poskytne velké pohodlí – šňůrku kolem nástrahy budete mít uvázanou během pár vteřin, čímž ušetříte čas, energii a nervy při pokusech o svázání té malé kulaté potvory.

Specifikace:

  • Pro nástrahy o průměru 10-20mm
  • Jednoduchý design na magnetickém principu spojení
  • Odolný materiál a konstrukce
  • Rozměry: 5 x 5 x 3cm


Zajímavý produkt RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer jde nakoupit právě teď tady a teď na našem webu ve známé kategorii doplňky na výrobu monzáže. Prozkoumejte ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie za super ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více produktů od výrobce Ridgemonkey. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Ridgemonkey vám poskytuje skvělý sortiment.

Tento výjimečný produkt RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer od skvělého výrobce Ridgemonkey pohodlně nakoupíte tady teď právě se slevou! Aktuálně za 331 Kč.