R-Spekt Termo kapsa toaster

Termo kapsa toaster R-SPEKT limited edition je určena pro bezpečné uložení campingové toaster pánve o maximálních rozměrech pracovní plochy 16x15cm.... více informací »
R-Spekt Termo kapsa toaster
Značka: R-Spekt
349 Kč
Více informací
Termo kapsa toaster R-SPEKT limited edition je určena pro bezpečné uložení campingové toaster pánve o maximálních rozměrech pracovní plochy 16x15cm....

Termo kapsa toaster R-SPEKT limited edition je určena pro bezpečné uložení campingové toaster pánve o maximálních rozměrech pracovní plochy 16x15cm. Spolehlivě ochrání toaster pánev před případným poškozením či poškrábáním od okolních předmětů vaší výbavy. 

Termo kapsa toaster R-SPEKT limited edition je určena pro bezpečné uložení campingové toaster pánve o maximálních rozměrech pracovní plochy 16x15cm. Spolehlivě ochrání toaster pánev před případným poškozením či poškrábáním od okolních předmětů vaší výbavy. V případě uložení znečištěné toaster pánve zase naopak ochrání veškerou okolní výbavu před znečištěním zbytky potravin a příp. mastnotou. Vzhledem ke zvoleným materiálům úložné kapsy není nezbytně nutné čekat na úplné vychladnutí toaster pánve po jejím použití, neboť vnitřní termo vložka ochrání veškerou okolní výbavu před případným zbytkovým teplem toaster pánve. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru uvnitř kapsy a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. Povrch všech základních materiálů je voděodolný a lze je velmi snadno udržovat v čistotě.

Otvor v horní části návleku se po vložení toaster pánve pohodlně uzavře pomocí stahovací šňůry s PVC pojistkou. Po následném utažení této šňůry z ní vznikne praktické ucho, které vám poslouží k nošení celého výrobku. POZOR ! Nikdy nepoužívejte toaster pánev k přípravě a ohřevu pokrmů uvnitř této termo kapsy !

  • Barevné provedení: černá textilie s logem R-SPEKT limited edition / reflexní vnitřní termofólie
  • Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem / voděodolný pěnový polyetylen / 100% voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie
  • Velikost / Rozměry: 16 x 15cm


Kvalitní a žádaný produkt R-Spekt Termo kapsa toaster lze nakoupit také tady na našem webu v populární sekci pouzdra na doplňky. Nyní můžete získat další produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Významný výrobce R-Spekt má na skladě skvělé zboží. Přesvědčte se sami. To není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce R-Spekt. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt R-Spekt Termo kapsa toaster khaki od této skvělé značky R-Spekt lze nakoupit ještě dnes za báječnou cenu! Nabídky již od 349 Kč.