Prologic Stojan C-series Convertible Long

Speciální verze stojanu C-Series Convertible rod pod, která se liší tím, že je dodávána se dvěma dlouhými předními nohami o délce 80-130cm.... více informací »
Prologic Stojan C-series Convertible Long Legs 3
Značka: Prologic
2 199 Kč
Více informací
Speciální verze stojanu C-Series Convertible rod pod, která se liší tím, že je dodávána se dvěma dlouhými předními nohami o délce 80-130cm....

Speciální verze stojanu C-Series Convertible rod pod, která se liší tím, že je dodávána se dvěma dlouhými předními nohami o délce 80-130cm.

Speciální verze stojanu C-Series Convertible rod pod, která se liší tím, že je dodávána se dvěma dlouhými předními nohami o délce 80-130cm. Díky tomu je tento stojan ještě univerzálnější a stabilnější. Dlouhé přední nohy umožňují nasměrovat pruty špičkami vysoko nahoru, což je výhodné při lovu ve velkých vzdálenostech nebo na velkých řekách.

  • Černě eloxovaný hliník
  • Plně nastavitelný design
  • Jistící kroužky
  • K dispozici na 2, 3 nebo 4 pruty
  • Dodává se s transportní taškou


Velmi prodávaný produkt Prologic Stojan C-series Convertible Long lze sehnat bezstarostně tady u nás zařazený v sekci stojany. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další zboží od výrobce Prologic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Prologic vám může poskytnout kvalitní produkty

Exkluzivní produkt Prologic Stojan C-series Convertible Long Legs 3 Rod Pod od spolehlivé značky Prologic pohodlně získáte zde teď za výhodné peníze. K sehnání zrovna v akci za 2 199 Kč.