Prologic Stojan C-Series Convertible 3 Rod

Plně nastavitelný supermoderní stojan na pruty, který rozšiřuje naši oblíbenou řadu C-Series, která je díky tomu ještě univerzálnější. Je... více informací »
Prologic Stojan C-Series Convertible
Značka: Prologic
1 899 Kč
Více informací
Plně nastavitelný supermoderní stojan na pruty, který rozšiřuje naši oblíbenou řadu C-Series, která je díky tomu ještě univerzálnější. Je...

Plně nastavitelný supermoderní stojan na pruty, který rozšiřuje naši oblíbenou řadu C-Series, která je díky tomu ještě univerzálnější. Je navržen tak, aby se snadno používal, je plně nastavitelný – jak délkově, tak výškově, takže nabízí skvělou stabilitu v široké škále různých situací.

Plně nastavitelný supermoderní stojan na pruty, který rozšiřuje naši oblíbenou řadu C-Series, která je díky tomu ještě univerzálnější. Je navržen tak, aby se snadno používal, je plně nastavitelný – jak délkově, tak výškově, takže nabízí skvělou stabilitu v široké škále různých situací. Nohy se dají zajistit ve dvou různých polohách, čímž můžete nastavit, jak vysoko budou mířit špičky prutů.

Závity na hrazdách mají jistící kroužky, kterými lze precizně upevnit hlásiče a rohatinky do požadované pozice. Nastavitelné nohy je možné odejmout a připevnit k hrazdám, které je tak možné použít samostatně na dvojvidličkách.

Rozměry: délka (rozteč os hrazd 75-125 cm), výška k držáku hrazd 28-40 cm, maxim. výška hrazd 57 cm

 

Vynikající kousek Prologic Stojan C-Series Convertible 3 Rod Pod od značky Prologic lze pořídit momentálně za nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 899 Kč.