Prologic Šokový vlasec Density

Neuvěřitelně silný, poddajný a měkký na dotek, odolný proti oděru a prakticky neviditelný ve vodě? To je náš nový šokový vlasec Density Snag... více informací »
Prologic Šokový vlasec Density Snag
Značka: Prologic
199 Kč
Více informací
Neuvěřitelně silný, poddajný a měkký na dotek, odolný proti oděru a prakticky neviditelný ve vodě? To je náš nový šokový vlasec Density Snag...

Neuvěřitelně silný, poddajný a měkký na dotek, odolný proti oděru a prakticky neviditelný ve vodě? To je náš nový šokový vlasec Density Snag and Shock.

Neuvěřitelně silný, poddajný a měkký na dotek, odolný proti oděru a prakticky neviditelný ve vodě? To je náš nový šokový vlasec Density Snag and Shock.

Speciální výrobní technologie při použití neabsorpčních postupů výrazně zlepšuje finální prezentaci nástrahy a zajišťuje dokonalé kopírování dna. Jak už název napovídá, tento šokáč je jeden z nejrychleji se potápějících na trhu. Když jsme ho vyvíjeli, chtěli jsme nabídnout vlasec, který bude kombinovat vysokou odolnost proti oděru a další skvělé vlastnosti, jako jsou vynikající nosnost v uzlu a omezená průtažnost.

Nespočet hodin testování našimi konzultantskými týmy po celém světe na revírech, které patří mezi ty nejsložitější s největším množstvím vázek, ukázal, že jsme dosáhli našeho cíle. Jedná se také o skvělý materiál pro tvorbu tuhých částí návazců, například u kombinovaných návazců nebo návazců Ronnie-rig.

  • Prakticky neviditelný ve vodě
  • Neuvěřitelná odolnost proti oděru
  • Vysoká nosnost v uzlu
  • Omezená průtažnost
  • Měkký na dotek


Neodolatelný produkt Prologic Šokový vlasec Density je dostupný právě tady na webu v populární kategorii vlasce! Získejte ještě další zboží ve zmíněné sekci za skvělou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Prologic svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. Nové kousky každý den.

Hodně žádaný produkt Prologic Šokový vlasec Density Snag & Shock Leader 100m - 0,50mm / 13,6kg od společnosti Prologic snadno získáte bezpečně online za skvělou cenu! Aktuálně za 199 Kč.