Prologic Kšiltovka Creek Camo

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových... více informací »
Prologic Kšiltovka Creek Camo
Značka: Prologic
399 Kč
Více informací
Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových...

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek.

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Díky chytrým designovým prvkům, jako jsou vyšívaná loga a štítky a černá spodní strana kšiltu, má tato kšiltovka potenciál stát se vaším novým oblíbeným doplňkem, který vám přinese štěstí.

  • Kamuflážový vzor Watercamo
  • Nášivka na suchý zip s výšivkou vepředu
  • Vyšívaná značka ryby na boku

Hodně žádaný produkt Prologic Kšiltovka Creek Camo najdete také tu na našem webu umístěný v sekci kšiltovky! Prozkoumejte zcela nové výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kousků od značky Prologic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Prologic dodává skvělé zboží

Výjimečný výrobek Prologic Kšiltovka Creek Camo Cap Onesize Camo od top značky Prologic jednoduše seženete bezpečně online za parádní cenu. Právě nyní za 399 Kč.