Prologic Kšiltovka Chod Rig Cap

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových... více informací »
Prologic Kšiltovka Chod Rig Cap Onesize
Značka: Prologic
399 Kč
Více informací
Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových...

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek.

Ukažte svou vášeň pro lov kaprů s naší řadou stylových pohodlných kšiltovek. Díky chytrým designovým prvkům, jako jsou vyšívaná loga a štítky a pohodlný střih, má tato kšiltovka potenciál stát se vaším novým oblíbeným doplňkem, který vám přinese štěstí.

  • Zelený kamuflážový vzor
  • 97% polyester / 3% spandex
  • Pohodlný střih
  • Bílé logo Prologic vepředu
  • Vyšívaná značka ryby na boku

Velmi oblíbený výrobek Prologic Kšiltovka Chod Rig Cap lze sehnat přímo na stránkách v sekci kšiltovky! Nyní můžete získat zlevněné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Přední výrobce Prologic vám může nabídnout top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky Prologic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Prologic Kšiltovka Chod Rig Cap Onesize Camo od značky se skvělou pověstí Prologic jednoduše můžete získat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Za bezkonkureční cenu 399 Kč.