Prologic Kobra Cruzade Throwing Stick –

Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a 24mm, která je vyrobena z velice pevného, ale lehkého plastu. Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a... více informací »
Prologic Kobra Cruzade Throwing Stick -
Značka: Prologic
299 Kč
Více informací
Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a 24mm, která je vyrobena z velice pevného, ale lehkého plastu. Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a...

Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a 24mm, která je vyrobena z velice pevného, ale lehkého plastu.

Kobra dostupná ve dvou velikostech – 20mm a 24mm, která je vyrobena z velice pevného, ale lehkého plastu. Má měkkou protiskluznou rukojeť a ve spodním konci otvor pro snadné čištění nebo odstranění boilies, které by mohly v kobře uváznout.

  • Ultra lehká
  • Protiskluzná rukojeť
  • Vzdálenost až 100m

Kvalitní a levný kousek Prologic Kobra Cruzade Throwing Stick – pořídíte snadno na webu umístěný v rubrice vrhací tyče, kobry. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této sekce za rozumné peníze! Významná značka Prologic má ve stále nabídkce kvalitní zboží. Udělejte si radost.

Vynikající produkt Prologic Kobra Cruzade Throwing Stick - 20mm od společnosti s předním postavením na trhu Prologic pohodlně seženete v naší online nabídce za výhodnou cenu. Teď v akci 299 Kč.