Plastilys Řízkovnice 7L + vzduchování

Nejoblíbenější model řízkovnice, která je kompaktních rozměrů. Je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovatelného plastu, který je odolný vůči UV... více informací »
Plastilys Řízkovnice 7L +
Značka: Plastilys
359 Kč
Více informací
Nejoblíbenější model řízkovnice, která je kompaktních rozměrů. Je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovatelného plastu, který je odolný vůči UV...

Nejoblíbenější model řízkovnice, která je kompaktních rozměrů. Je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovatelného plastu, který je odolný vůči UV záření.

Akční Set: Řízkovnice + vzduchování zdarma!

Nejoblíbenější model řízkovnice, která je kompaktních rozměrů. Je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovatelného plastu, který je odolný vůči UV záření.
Řízkovnice se skládá ze dvou částí, kbelíku s pevným plastovým madlem a vyjímatelným košem. Vnitřní koš má v sobě otvor pro vzduchovací hadičku a výklopný otvor s pojistkou.
Vyrobeno ve Francii.

  • Rozměry: D30 x V16 x H20 cm
  • Obsah: 7 litrů

Nyní ke každé řízkovnici zcela zdarma vzduchovací motůrek v hodnotě 149 Kč.

Bateriový vzduchovací motůrek, který je napájen dvěma bateriemi. Motůrek má v zadní části praktický klip, díky kterému ho snadno přiděláte k řízkovnici.
Napájení 2×1,5V baterie typ R20 „D“ (nejsou součástí výrobku). Součástí motůrku je hadička 50 cm a vzduchovací kamínek.

Oblíbený a akční produkt Plastilys Řízkovnice 7L + máte možnost získat nyní tady u nás umístěný v rubrice řízkovnice a vzduchování! Podívejte se na ještě další produkty z této rubriky za akční cenu! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Plastilys. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Plastilys Řízkovnice 7L + vzduchování zdarma!! od společnosti s dlouholetou tradicí Plastilys máte možnost najít zrovna až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte jen za 359 Kč.