Nikl Tekutá potrava Liquid Krill Acid –

Jedinečná tekutá potrava, která je 100% výtažkem z mořského krillu. Má silné aroma a je bohatá na volné aminokyseliny. Skvělý také pro... více informací »
Nikl Tekutá potrava Liquid
Značka: Karel Nikl
659 Kč
Více informací
Jedinečná tekutá potrava, která je 100% výtažkem z mořského krillu. Má silné aroma a je bohatá na volné aminokyseliny. Skvělý také pro...

Jedinečná tekutá potrava, která je 100% výtažkem z mořského krillu. Má silné aroma a je bohatá na volné aminokyseliny. Skvělý také pro boosterování boilies či pelet nebo jako základ Vašich domácích dipů.

Jedinečná tekutá potrava, která je 100% výtažkem z mořského krillu. Má silné aroma a je bohatá na volné aminokyseliny. Skvělý také pro boosterování boilies či pelet nebo jako základ Vašich domácích dipů. Liquid Krill Acid je také konzervovaný některými druhy kyselin, proto má kyselejší chuť.  

  • Doporučené dávkování: 15–30ml / 500g mixu.


Kvalitní a žádaný výrobek lze pořídit také na webu ve známé sekci tekuté potravy. Nyní můžete koupit nové produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny.

Exkluzivní produkt Nikl Tekutá potrava Liquid Krill Acid - 1000ml od oblíbené značky Karel Nikl můžete najít právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Ceny již od 659 Kč.