Nikl Rozpustné Dumbells Attract Hookers Kill Krill 150g

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a... více informací »
Nikl Rozpustné Dumbells Attract
Značka: Karel Nikl
175 Kč
Více informací
Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a...

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se mnohem rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji.

Skvělé
nástrahy
pro
situace,
kdy
chcete
docílit
záběru
v co
možná
nejkratším
čase.
Attract
Hookers
obsahují
mnohem
vyšší
dávku
atraktorů
a
navíc
je
základní
mix
upraven
tak,
aby
se
mnohem
rychleji
rozpouštěl
a
nástraha
tak
uvolňovala
do
svého
okolí
atraktory
ještě
rychleji.

Nabízíme
je
ve
tvaru
válečků –
dumbells,
které
jsou
často
výrazně
účinnější
než
klasické
kulaté
nástrahy.
Perfektní
jak
pro
krátkodobý
lov,
tak
pro
závodní
chytání.

Nejprodávanější produkt jde pořídit bezprostředně tu na webu zařazený v rubrice boilies! Připravili jsme pro vás parádní kusy ve zmíněné sekci za super peníze. To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Karel Nikl. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Nikl Rozpustné Dumbells Attract Hookers Kill Krill 150g - 14mm od společnosti s výborným jménem Karel Nikl jednoduše najdete aktuálně na webu skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 175 Kč.