Nikl Method mix Kill Krill

Tento unikátní Method Mix je založený na shodném konceptu jako veleúspěšné boilie Kill Krill. Tento unikátní Method Mix je založený na shodném... více informací »
Nikl Method mix Kill Krill
Značka: Karel Nikl
169 Kč
Více informací
Tento unikátní Method Mix je založený na shodném konceptu jako veleúspěšné boilie Kill Krill. Tento unikátní Method Mix je založený na shodném...

Tento unikátní Method Mix je založený na shodném konceptu jako veleúspěšné boilie Kill Krill.

Tento unikátní Method Mix je založený na shodném konceptu jako veleúspěšné boilie Kill Krill. Obsahuje stejné atraktory a aktivní látky a je použitelný v každé situaci jako samostatný methodmix,  jako stick-mix do PVA punčoch nebo pro finální zatraktivnění zasypaním naboosterovaných pelet, boilie atd.

Naprosto nejlepších výsledků dosáhnete při rozmíchaním s vodou z jezera a Boosterem Kill Krill.

Zlevněný produkt lze sehnat ještě tu na našem webu v oblíbené rubrice krmítkové směsi, method mixy! Získejte parádní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Karel Nikl. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Karel Nikl poskytuje skvělé výrobky Vždyť to vidíte sami!

Tento zlevněný výrobek Nikl Method mix Kill Krill 1kg od značky s tradicí a dobrou pověstí Karel Nikl můžete najít na našich stránkách za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 169 Kč.