Nikl Method feeder mix –

Naše Method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek. Naše Method feedrové... více informací »
Nikl Method feeder mix
Značka: Karel Nikl
199 Kč
Více informací
Naše Method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek. Naše Method feedrové...

Naše Method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek.

Naše Method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek. S mixy se dobře pracuje, je potřeba jen dbát na to, aby se směsi nepřemokřily. Proto doporučujeme, mixy připravovat minimálně cca 30 minut až hodinu předem. Mixy postupně rozmíchávejte s vodou, cca 400 ml vody a není vůbec na škodu přidat Feeder Booster. Za půl hodiny mix dovlhčete do potřebné konzistence. Mixy je dobré před použitím přesít přes síto, zvýší se Vám účinnost.

Mixy jsou vyrobeny z mnoha ingrediencí, jako jsou základní, rostlinné složky, extrudované mouky, pražená semena, ořechy, sušenky, rybí moučky a přírodní koření. Samostatnou roli hrají skvělá aromata a posilovače, se kterými máme mnohaleté zkušenosti. Mixy jsou pro lepší účinnost jemně namleté, po dopadu na dno se ihned rozpouští a vytváří kolem nástrahy intenzivní pachovou stopu. Pohybující ryby svým vířením z jemného mixu vytváří neustálý kalový mrak, což ryby stimuluje k větší aktivitě.

  • nabízíme v 1kg a ve 3kg balení
  • volba ze 4 příchutí
Levný kus Nikl Method feeder mix - 68 1kg od výrobce s mnohaletou tradicí Karel Nikl můžete najít již dnes za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 199 Kč.