Nikl Feeder Criticals 7-9mm

Kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní dokonalou prezentaci nástrahy, neboť se na dně chovají přirozeně jako okolní, volné krmení.  Kriticky... více informací »
Nikl Feeder Criticals 7-9mm 30g -
Značka: Karel Nikl
179 Kč
Více informací
Kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní dokonalou prezentaci nástrahy, neboť se na dně chovají přirozeně jako okolní, volné krmení.  Kriticky...

Kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní dokonalou prezentaci nástrahy, neboť se na dně chovají přirozeně jako okolní, volné krmení. 

Kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní dokonalou prezentaci nástrahy, neboť se na dně chovají přirozeně jako okolní, volné krmení. Criticals jsou tak při lovu na feeder neuvěřitelně efektivní a přelstí i nejzkušenější ryby.


Tento exkluzivní výrobek je k dispozici nyní tu na stránkách v oblíbené rubrice vyvážené boilies! Nyní najdete jiné produkty z naší sekce za skvělou cenu. To není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Karel Nikl. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Nikl Feeder Criticals 7-9mm 30g - 3XL s pečetí kvality od značky Karel Nikl jednoduše najdete zrovna dneska ve výprodejové akci! Nabídky již od 179 Kč.