Nikl Boilies v dipu 18-20 mm 250g –

Silně nadipované a atraktivní boilies pro okamžité použití. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nově do nabídky zařazujeme dipované... více informací »
Nikl Boilies v dipu 18-20 mm 250g
Značka: Karel Nikl
199 Kč
Více informací
Silně nadipované a atraktivní boilies pro okamžité použití. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nově do nabídky zařazujeme dipované...

Silně nadipované a atraktivní boilies pro okamžité použití. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nově do nabídky zařazujeme dipované boilies.

Silně nadipované a atraktivní boilies pro okamžité použití. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nově do nabídky zařazujeme dipované boilies. Sebrali jsme naše osvědčené druhy boilies, ke každému vyvinuli patřičný dip, a tak vznikla ideální volba pro ty rybáře, kteří chodí k vodě na krátké vycházky a chtějí velice atraktivní nástrahu, tak aby docílili rychlého záběru.

  • nabízíme v 7 příchutích
  • balení obsahuje mix boilies o průměru 18 a 20mm


Tento velmi oblíbený kousek Nikl Boilies v dipu 18-20 mm 250g – jde pořídit ještě tu na webu v populární kategorii boilies! Vyberte si akční zboží z této rubriky za super ceny!

Exkluzivní kus Nikl Boilies v dipu 18-20 mm 250g - 3XL od dodavatele zboží Karel Nikl pohodlně pořídíte tady a teď právě opravdu výhodně! Ceny již od 199 Kč.