Nikl Boilie Criticals 150g – 3XL

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky... více informací »
Nikl Boilie Criticals 150g -
Značka: Karel Nikl
259 Kč
Více informací
Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky...

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt!

Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna.

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt!

Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna. Díky svojí neutrální váze se lehce vznášejí nade dnem a negují tak váhu háčku, díky čemuž je jejich použití nesmírně úspěšné. Criticals jsou koncipované tak, že po nahození můžou plavat, ale po nějaké době do sebe nasají vodu a lehce klesnou na dno. Tím pádem se stanou kriticky vyváženou nástrahou.

Tento produkt doporučujeme vyzkoušet!


Nejprodávanější produkt je k dispozici právě tu na našich stránkách zařazený v rubrice vyvážené boilies! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Karel Nikl nabízí prvotřídní sortiment. Podívejte se sami!

Hodně prodávaný kus Nikl Boilie Criticals 150g - 3XL 18 mm od známého dodavatele Karel Nikl lze koupit nyní za akční cenu! Výhodně za super cenu 259 Kč.