NGT Brousek Hook Sharpener

 Zaostřovací brousek NGT. Háčky se mohou otupit od všech nárazů a škrábání se po kameni, nebo mezi štěrbinami kamenů, taktéž i při... více informací »
NGT Brousek Hook Sharpener
Značka: NGT
79 Kč
Více informací
 Zaostřovací brousek NGT. Háčky se mohou otupit od všech nárazů a škrábání se po kameni, nebo mezi štěrbinami kamenů, taktéž i při...

 Zaostřovací brousek NGT.

Háčky se mohou otupit od všech nárazů a škrábání se po kameni, nebo mezi štěrbinami kamenů, taktéž i při navíjení. Vždy je dobré zkontrolovat hrot háčku a znovu ho zaostřit. Zaostřovací brousek NGT je vyvinut právě pro tento účel. Posouváním háčku  pevně přes V-slot přinese původní ostrost zpět.

  • Délka: 11,5cm

Hodně žádaný produkt NGT Brousek Hook Sharpener máte možnost získat bez obtíží u nás v sekci doplňky na výrobu monzáže! Nyní si můžete vybrat podobné zboží z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce NGT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt NGT Brousek Hook Sharpener od výrobce se zárukou kvality NGT máte možnost nakoupit u nás právě skutečně levně. Aktuálně v akci za 79 Kč.