Nash Závěs na chleba

Skvělá montáž pro lov na chleba – můžete nahazovat jak prudce chcete, nástraha z něj nevypadne, hhlavně ne tehdy, když to nejmíň potřebujete. ... více informací »
Nash Závěs na chleba Bread Bomb 3ks -
Značka: Nash
149 Kč
Více informací
Skvělá montáž pro lov na chleba – můžete nahazovat jak prudce chcete, nástraha z něj nevypadne, hhlavně ne tehdy, když to nejmíň potřebujete. ...

Skvělá montáž pro lov na chleba – můžete nahazovat jak prudce chcete, nástraha z něj nevypadne, hhlavně ne tehdy, když to nejmíň potřebujete. 

Skvělá montáž pro lov na chleba – můžete nahazovat jak prudce chcete, nástraha z něj nevypadne, hlavně ne tehdy, když to nejmíň potřebujete. Pásky Bread Bomb drží nástrahu stejným principem jako silikonové kroužky na pelety. Díky nim je hrot háčku pořád volný a připravený se zapíchnout.

Můžete s nimi chytat ve sloupci, položit je na vodní rostliny anebo klasicky z hladiny.

Balení obsahuje 3 kusy.

 

Small – pro háčky vel. 10-6

Standard – pro háčky vel. 5-2


Akční kousek Nash Závěs na chleba jde sehnat zrovna tady u nás umístěný v rubrice bižuterie! Vyberte si zlevněné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu!

Unikátní produkt Nash Závěs na chleba Bread Bomb 3ks - Small od značky s dlouholetou historií Nash získáte právě teď u nás skutečně výhodně! Právě nyní za 149 Kč.