Nash Vykrajovač Bait Corer

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů.... více informací »
Nash Vykrajovač Bait Corer -
Značka: Nash
149 Kč
Více informací
Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů....

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů.

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů. Pak stačí vložit vyvažovací pěnu Hookbait Balancing Foam a vytvoříte tak nástrahu, která se dokanale pomalu potápí, anebo můžete přímo změnit klasický boilies na plovoucí.

K dispozici v průměrech 5 a 7 mm. Má černo tyrkysovou barvu.

Tento nejprodávanější výrobek Nash Vykrajovač Bait Corer lze nakoupit nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci vrtáčky. Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této sekce za příznivou cenu!

Výjimečný produkt Nash Vykrajovač Bait Corer - 5mm od výrobce se skvělou pověstí Nash pohodlně dostanete zde teď v akci. Zboží pořídíte teď u nás za 149 Kč.