Nash Vlasec Bullet Mono Brown 1000m

Světoznámý vlasec Nash Bullet Mono je zpět! Nízká průtažnost, rychle se potápí a skvěle se s ním hází na daleké vzdálenosti.  Světoznámý... více informací »
Nash Vlasec Bullet Mono
Značka: Nash
649 Kč
Více informací
Světoznámý vlasec Nash Bullet Mono je zpět! Nízká průtažnost, rychle se potápí a skvěle se s ním hází na daleké vzdálenosti.  Světoznámý...

Světoznámý vlasec Nash Bullet Mono je zpět! Nízká průtažnost, rychle se potápí a skvěle se s ním hází na daleké vzdálenosti. 

Světoznámý vlasec Nash Bullet Mono je zpět! Nízká průtažnost, rychle se potápí a skvěle se s ním hází na daleké vzdálenosti. Vlasec Nash Bullet Mono nikdy nebyl překonám v síle a oděruvzdornosti.

V průměru 0.28mm si vybudoval pověst toho nejlepšího vlasce na daleké vzdálenosti a stejně jako ostatní průměry má mnohem větší pevnost v uzlu, než se udává.

Na špulce je 1000 metrů a k dispozici v zelené a hnědé barvě.

  • 10lb Bullet 0.28mm
  • 12lb Bullet 0.33mm
  • 15lb Bullet 0.37mm
  • 20lb Bullet 0.40mm

Tento vynikající produkt Nash Vlasec Bullet Mono je k dispozici pohodlně tady u nás ve známé sekci vlasce! Podívejte se na ostatní výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze! Tato značka Nash vyrábí špičkový sortiment. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Nash Vlasec Bullet Mono Brown 1000m - 0.28mm od top značky Nash můžete pořídit momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Levně za 649 Kč.