Nash Tungsten Weed Lead

Jedinečné klipy navržené pro kov v travách a vázkách, kde potřebujete absolutní jistotu odpadnutí olova po záběru a anulujete tak... více informací »
Nash Tungsten Weed Lead
Značka: Nash
119 Kč
Více informací
Jedinečné klipy navržené pro kov v travách a vázkách, kde potřebujete absolutní jistotu odpadnutí olova po záběru a anulujete tak...

Jedinečné klipy navržené pro kov v travách a vázkách, kde potřebujete absolutní jistotu odpadnutí olova po záběru a anulujete tak možné ublížení úlovku. 

Jedinečné klipy navržené pro kov v travách a vázkách, kde potřebujete absolutní jistotu odpadnutí olova po záběru a anulujete tak možné ublížení úlovku. Použitelné s obratlíky Uni Swivels nebo Uni Ring Swivels velikosti 8.

Neodolatelný kousek jde pořídit právě tu na našich stránkách zařazený v kategorii závěsky, převleky. Získejte kvalitní kousky z této známé sekce za skvělou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nash vyrábí prvotřídní produkty U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé zboží od značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Nash Tungsten Weed Lead Clip 10ks od známé společnosti Nash lze nakoupit v aktuální nabídce skutečně výhodně. Na našich stránkách za 119 Kč.