Nash The Shrinker

Ten nejrychlejší a nejúhlednější způsob jak návazec ukončit smršťovací hadičkou. Navlhčete celý návazec, navlečte háček a hadičku do... více informací »
Nash The Shrinker
Značka: Nash
289 Kč
Více informací
Ten nejrychlejší a nejúhlednější způsob jak návazec ukončit smršťovací hadičkou. Navlhčete celý návazec, navlečte háček a hadičku do...

Ten nejrychlejší a nejúhlednější způsob jak návazec ukončit smršťovací hadičkou. Navlhčete celý návazec, navlečte háček a hadičku do středového otvoru Shrinkeru a zajistěte šňůrku. Zapalovačem pak ze spodní strany nahřejte hadičku a ta se v mžiku smrští.

Ten nejrychlejší a nejúhlednější způsob jak návazec ukončit smršťovací hadičkou. Navlhčete celý návazec, navlečte háček a hadičku do středového otvoru Shrinkeru a zajistěte šňůrku. Zapalovačem pak ze spodní strany nahřejte hadičku a ta se v mžiku smrští. Pak stačí jen ji vytáhnout, vytvarovat podle potřeby a nechat vychladnout. Už nikdy nebudete potřebovat konvičku, vařič a nikdy nebudete čekat, než začne vřít voda.

Tento kvalitní a levný produkt jde pořídit právě nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice doplňky na výrobu monzáže! Pořiďte si unikátní zboží ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! V očích zákazníků populární značka Nash vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky Naše nabídka je široká, podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce Nash. Najdete je níže na této stránce.

Levný kus Nash The Shrinker od výrobce se skvělou pověstí Nash můžete pořídit zde teď za akční cenu! Teď v akci 289 Kč.