Nash Termohrnek Thermal Mug

Dokonalý doplněk Vaší sady na vaření - mimořádně velký termo hrnek Nash je revoluce, která udržuje nápoje horké nebo chlazené déle než kdykoli... více informací »
Nash Termohrnek Thermal Mug
Značka: Nash
559 Kč
Více informací
Dokonalý doplněk Vaší sady na vaření - mimořádně velký termo hrnek Nash je revoluce, která udržuje nápoje horké nebo chlazené déle než kdykoli...

Dokonalý doplněk Vaší sady na vaření – mimořádně velký termo hrnek Nash je revoluce, která udržuje nápoje horké nebo chlazené déle než kdykoli předtím.

Dokonalý doplněk Vaší sady na vaření – mimořádně velký termo hrnek Nash je revoluce, která udržuje nápoje horké nebo chlazené déle než kdykoli předtím. Čaj nebo káva zůstává teplá až čtyři hodiny a led zůstává neporušený až 16 hodin! Má širokou základnu pro stabilitu, zvětšenou rukojeť a obsahuje sítko na čaj.

  • Dokončeno laserovým leptaným logem Nash a lesklými nálepkami.
  • Objem 600 ml.

Tento unikátní produkt Nash Termohrnek Thermal Mug pořídíte mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice hrnky! Podívejte se na ostatní kousky z této populární sekce za super cenu!

Kvalitní produkt Nash Termohrnek Thermal Mug od spolehlivého výrobce Nash jde získat právě zde opravdu levně. Cena již od 559 Kč.