Nash Taška na lehátko Bedchair

Oboustranný paralelní zip s vyztuženou základnou tašky, která zabraňuje poškození. Obsahuje také popruhy pro stažení a pro snížení objemu... více informací »
Nash Taška na lehátko Bedchair Bags
Značka: Nash
2 359 Kč
Více informací
Oboustranný paralelní zip s vyztuženou základnou tašky, která zabraňuje poškození. Obsahuje také popruhy pro stažení a pro snížení objemu...

Oboustranný paralelní zip s vyztuženou základnou tašky, která zabraňuje poškození. Obsahuje také popruhy pro stažení a pro snížení objemu zavazadla.

Oboustranný paralelní zip s vyztuženou základnou tašky, která zabraňuje poškození. Obsahuje také popruhy pro stažení a pro snížení objemu zavazadla.

Je osazena držadly pro nakládání a vykládání a nastavitelným polstrovaným ramenním popruhem.

Rozměry:
  • Bedchair Bag Standard 95cm (v) x 80cm (š) x 33cm (h)


Tento skvělý výrobek Nash Taška na lehátko máte možnost koupit právě zde na našich stránkách v sekci tašky na lehátka. Najděte si akční produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Nash dlouhodobě prodává vynikající výrobky. A to ještě není vše.

Tento diskontní produkt Nash Taška na lehátko Bedchair Bags Standard od společnosti s výborným jménem Nash můžete sehnat v naší online nabídce ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 2 359 Kč.