Nash Swinger Siren Night Glo Swing – Arm

Swing Arm Night Glo je kompletní indikační systém, který umožňuje okamžitou změnu mezi tradiční funkcí Swing Arm a pružinovým napínacím... více informací »
Nash Swinger Siren Night Glo Swing -
Značka: Nash
1 159 Kč
Více informací
Swing Arm Night Glo je kompletní indikační systém, který umožňuje okamžitou změnu mezi tradiční funkcí Swing Arm a pružinovým napínacím...

Swing Arm Night Glo je kompletní indikační systém, který umožňuje okamžitou změnu mezi tradiční funkcí Swing Arm a pružinovým napínacím systémem, který proslavil indikátor Wasp.

Swing Arm Night Glo je kompletní indikační systém, který umožňuje okamžitou změnu mezi tradiční funkcí Swing Arm a pružinovým napínacím systémem, který proslavil indikátor Wasp.

Otočné a zamykací ovládací kolečko nabízí čtyři nastavení pro napínání vlasce. Napínání vlasce je možné buď to pouze za použití posuvného závaží nebo dalším nastavením ve třech úrovních pomocí otočného ovládacího kolečka, kterým postupně vytočíte větší pružinové napětí pro efektivnější indikaci zpětných záběrů a lepší kontakt s koncovými montážemi na extrémních vzdálenostech.

  • Variabilní posuvné závaží Swing Arm.
  • Tři doplňující pružinové nastavení napínání vlasce.
  • Swing Army jsou k dispozici v barevných provedení, které odpovídají barevnému nastavení LED diody hlásiče R4. Další barevnou možností je černé tělo Swing Armu s bílou LED diodou.
  • Magnetická hokejka pro rychlé upnutí.
  • Zapojení napájecího kabelu do výstupní zásuvky hlásiče R4 pomocí bajonetového spoje.
  • Unikátní magnetický klip, který zaručeně uvolní vlasec pouze při zvednutí prutu.
Kvalitní kousek Nash Swinger Siren Night Glo Swing - Arm - Black od známého dodavatele Nash máte možnost pořídit momentálně na webu za výhodnou cenu. Ceny od 1 159 Kč.