Nash Rychloobratlík Quick Change Helicopter Swivel

Jednoduché řešení pro rychlejší výměnu návazců při použití helikoptérových sestav. Velké oko zajišťuje volnou rotaci pro efektivní... více informací »
Nash Rychloobratlík Quick Change Helicopter
Značka: Nash
119 Kč
Více informací
Jednoduché řešení pro rychlejší výměnu návazců při použití helikoptérových sestav. Velké oko zajišťuje volnou rotaci pro efektivní...

Jednoduché řešení pro rychlejší výměnu návazců při použití helikoptérových sestav. Velké oko zajišťuje volnou rotaci pro efektivní ochranu proti zamotání a snadnější odvrácení návazců od vodičů.

Jednoduché řešení pro rychlejší výměnu návazců při použití helikoptérových sestav. Velké oko zajišťuje volnou rotaci pro efektivní ochranu proti zamotání a snadnější odvrácení návazců od vodičů. Rychloupínací háček umožňuje okamžité odstranění nebo přidání montáží se smyčkou na návazci a zajištění převlekem. V provedení s nízko viditelným teflonovým povrchem.

  • 10ks v balení

Vynikající produkt Nash Rychloobratlík Quick Change Helicopter Swivel jde nakoupit teď na stránkách umístěný v rubrice rychloobratlíky. Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Nash Rychloobratlík Quick Change Helicopter Swivel vel.8 10ks od značky se zárukou kvality Nash pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce skutečně levně! Nyní pořídíte za super cenu 119 Kč.