Nash Pouzdro na signalizátory

Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně příposlechu. Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně... více informací »
Nash Pouzdro na signalizátory S5R/S5
Značka: Nash
789 Kč
Více informací
Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně příposlechu. Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně...

Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně příposlechu.

Extra polstrované pouzdro pro sady hlásičů Siren S5R/S5 včetně příposlechu. Pouzdro je vyrobeno z odolné pěny s předem nařezanými sloty pro 4 signalizátory, 1 přijímač a související položky. Víko na zip.


Tento zlevněný výrobek můžete dostat bez problémů na našich stránkách zařazený v rubrice doplňky k signalizátorům! Najděte si oblíbené kousky ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané produkty od značky Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Nash pro své zákazníky prodává top produkty

Zajímavý výrobek Nash Pouzdro na signalizátory S5R/S5 Presentation Case od známé společnosti Nash snadno seženete u nás právě extra se slevou! Nyní lze objednat jen za 789 Kč.